Nachádzate sa tu

Finále LM a SL ZPS 2021

      Dňa 13.11.2021 sa plavci KVŠ Barakuda zúčastnili finálového kola LM a SL 2021 organizovaného Zväzom potápačov Slovenska. Našich 8 pretekárov, 4 muži a 4 ženy nazbieralo spolu 20 zlatých medailí, 8 strieborných a 6 bronzových, čo je spolu 34. Každý jeden z nich hoci aj na 9 mieste sa pričinil k zisku bodov pre klub.

V Lige mládeže sa náš klub umiestnil po finálovom kole na 6. mieste so 1408 bodmi:

                                                                                                   1.kolo           2.kolo           finále            spolu

  1.      ŠKPP Žralok Bratislava                             1895 bodov           870 b            1766              4531
  2.      VODNÝ SVET ZVOLENA                         1991 bodov           224 b            1664              3879
  3.      KŠP Neptún Bratislava                               633 bodov           591 b              603               1827
  4.      Sport Club Senec                                          651 bodov              69 b            1056               1776
  5.      PCP RAK Žilina                                         1222 bodov            462 b    nezúčastnil sa      1684                  
  6.      KVŠ Barakuda Šaľa                            761 bodov          142 b            505             1408
  7.      KŠP Delfín Žilina                                         474 bodov  nezúčastnil sa        507                 981
  8.      Swim Warriors Zvolen                                257 bodov             0                   308                 565                  
  9.      ŠK Kraken Zvolen                                            0 bodov             0                     0                         0
  10.      ŠK Hurrican Šaľa                                       nezúčastnil sa   nezúčastnil sa   nezúčastnil sa  nezúčastnil sa

V Slovenskej lige sme obsadili krásne 2. miesto so 1776 bodmi.

                                                                                             1.kolo           2.kolo           finále            spolu

  1.       KŠPP Žralok Bratislava                          1134 bodov              366                       812                   2312
  2.       KVŠ Barakuda Šaľa                          801 bodov           138                     837                  1776
  3.       KŠP Delfín Žilina                                       872 bodov               0                         365                    1237    
  4.       ŠK Kraken Zvolen                                      436 bodov             105                       130                     671
  5.       Sport Club Senec                                        415 bodov               72                       180                     667
  6.       KŠP Neptún Bratislava                             180 bodov             108                       225                     513
  7.       Swim Warriors Zvolen                              216 bodov              0                          200                     416
  8.       VODNÝ SVET ZVOLENA                         142 bodov               42                           0                     184
  9.       PCP RAK Žilina                                            87 bodov                75              nezúčastnil sa           162
  10.       ŠK Hurrican Šaľa                                      nezúčastnil sa   nezúčastnil sa   nezúčastnil sa  nezúčastnil sa

A takto si počínali jednotlivci:

Kat. A muži:

Jakub Kozmer, kat. A:

50m RP- 1. miesto , aj v CH

50m PP- 1. miesto , aj v CH,

100m BF - 2. miesto v kat. aj v CH

Lukáš Kalník, kat. A:

100m- 1. miesto v kat. aj v CH

400 BF-1. miesto v kat. aj v CH,

50m RP- 2. miesto aj v CH,

50m PP 3. miesto, v CH na 4. mieste

Kat A ženy zastupovala Zuzana Hrašková:

100m BF- na 1. mieste v kat. aj v CH

400m BF- na 1. mieste v kat. aj v CH,

50m RP- 1. miesto v kat. a 2. v CH

a 50m PP na 1. mieste v kat. a 9 v CH

Vasilova Hanka, kat. B ženy:

100m BF -3. miesto, v CH 5.,

400m BF -3. miesto a v CH 4.,

50m RP -4. miesto v kat., v CH 7.

50m PP -5 miesto v kat., v CH 7.

Katarína Zlatošová, kat. ženy B obsadila 2x 4. miesto, na 100m 400m BF a dve 6. miesta na 50m RP a 50m PP.

Kategória C iba Alexandra Slišková, ale veľmi úspešne:

50m PP a 400m PP - 1. miesto v kategórii aj v CH

100m BF 1. miesto v kat a 2. v CH

50m RP 1. miesto v kat a 3. v CH

Kat. D muži:

Jakub Urbán:

2. miesto v kat aj v CH na 50m BF,

2. miesto na 400m BF v kat. a 4. miesto v CH

3. miesto 25m RP v kat aj v CH

4. miesto na 100m PP v kat. aj v CH

A Norbi V. Bence

400m PP 3. miesto, v CH 5.,

100m PP 6. miesto a aj v CH

25m RP 5. miesto v kat. aj v CH

50m BF 9. v kat. aj v CH

Ďakujeme a gratulujeme plavcom, ktorí sa počas celého roka aktívne zúčastňovali LM a SL. Tak ako výsledky v predchádzajúcich kolách, tak aj tieto dnešné, prispeli k tomu, že tréner klubu Štefan Mika mohol hrdo zdvihnúť trofej - pohár za 2. miesto v SL. V Lige mládeže sa náš klub umiestnil na 6. mieste.

Ďakujeme a gratulujeme plavcom aj trénerom, a tiež rodičom, že to s nami a dochádzaním vydržali.

Úplné výsledky nájdete na stránke: https://mates.sk/

 

 

  

 Viac foto na našej fb stránke: https://www.facebook.com/kvsbarakuda/photos/pcb.2076182445875446/2076143...

a fb ZPS: https://www.facebook.com/zpsdiving/photos/pcb.5343745295688178/534371521...