Nachádzate sa tu

3. kolo LM a SP A M SR v DPP na otvorenej vode

3. kolo Ligy mládeže  a Slovenská liga v DPP 2019

a Majstrovstvá Slovenskej Republiky v diaľkovom plávaní s plutvami 2019

7.9.2019 Areál športu a relaxu AQUAREA Čierna Voda

Športový výbor Zväzu potápačov Slovenska s podporou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR zorganizoval dňa 07.09.2019 v Areáli športu a relaxu AQUAREA Čierna Voda 3. kolo ligy mládeže a Slovenskej ligy 2019 v DPP a Majstrovstvá SR v diaľkovom plávaní s plutvami 2019.

Preteky sa začali za výdatného dažďa, avšak našich plavcov to nezaskočilo a dali sa do boja o body a umiestnenia na "bedni".

Naši štyria účastníci:
Jakub Kozmer, Peťa Kissová, Benjamin Barczi a Jakub Urbán fantasticky reprezentovali náš klub - každý jeden z nich odchádzal s medailovým umiestnením. Sme hrdí na našich bojovníkov a p. trénera, ktorí aj za podmienok aké máme, resp. nemáme, dokázali to čo dokázali. V počasí aké bolo, dážď a chladné zamračené predpoludnie počas plávania, ktoré sa na záver prehuplo do nesmelého slniečka pri vyhodnotení sme si užili výnimočný deň.

Okrem vlastných medailových umiestnení prispeli v LM a SP k navýšeniu bodov v klubovom hodnotení kde sa v LM držíme na 6. mieste a v SP si držíme ako klub 3. miesto v rámci SR.
A trošku podrobnejšie:

Kat. ženy C a 1. miesto v kategórii Petry Kissovej na trati dlhej 1500m a zároveň 1. miesto v hodnotení Majstrovstiev SR

Kat. muži B na 3000m obsadil 2. miesto Jakub KOZMER a zároveň aj 2. miesto v M SR 

Kat. muži C: 2. miesto na 1500m v LM a aj na M SR si vyplával Benjamín Barczi 

V kategórii muži E nás reprezentoval Jakub Urbán a odniesol si bronzovú medailu za 3. miesto z LM aj z M SR na 300m. 

Fantastické výkony!!! Ďakujeme a GRATULUJEME plavcom a trénerovi p. Štefanovi Mikovi. A samozrejme aj rodičom, ktorí naďalej zvládajú tréningy svojich detí v neľahkých podmienkach.

Od októbra začíname trénovať na 25m bazéne v Galante, ale stále veríme, netrpezlivo čakáme, že náš domovský bazén opäť otvorí svoje brány nielen pre nás, ale pre všetkých, ktorí majú plávanie radi tak ako my.
Viac fotografií nájdete v samostatnom albume na fb stránke Klub vodných športov Barakuda