Nachádzate sa tu

FINÁLE LIGY MLÁDEŽE A SLOVENSKÉHO POHÁRA V ŽILINE

KVŠ BARAKUDA so svojimi 23 plavcami sa dňa 26.11.2016 zúčastnil FINÁLE LIGY MLÁDEŽE A SLOVENSKÉHO POHÁRA V ŽILINE.Všetkým sa darilo a KVŠ Barakuda obsadila celkovo v ročníku 2016 dve krásne druhé miesta.Celkovo sme získali 21 medailových umiestnení-z toho 8 zlatých!

Ťahúnmi pretekov boli opäť Zuzana Hrašková a Jakub Petrák.Obaja vyhrali všetky tri disciplíny,v ktorých štartovali.Zlato ešte pridala Anikó Bertóková(50PP) a štafeta v kat. D(J.Petrák,T.Chovancová,P. Takács,A. Augustínová).

Na 800 PP obsadili naši plavci v kat. D všetky tri prvé miesta(Petrák,Szarka,Kozmer),na trati 100PP dokonca prvé štyri miesta(Petrák,Takács,Kozmer,Szarka),čo svedčí o kvalite našich D-čkárov.

Striebro získali peter Takács(2x),Adela Augustínová,Gergo Szarka,František Ivicze,A. Bertóková,denis Takács,Samuel Augustín a štafeta 4x100PP(J.Kozmer,S. Lenčéšová,J.Michna, W,Varga).

Bronz získali Veronika Petrikovičová(3x),J.Kozmer(2x),D.Takács(2x),Dada Kostková,Michaela Bábiková,Peter Csikós,G. Szarka a S. Augustín.

Výdatne prispeli bodmi do celkového hodnotenia Tamara aTibor Kováčovci a Nina Miháliková.